TROCHĘ O NAS

Nasza restauracja

W karcie znajdziesz propozycje wyśmienicie smakujących i oryginalnie podanych potraw zarówno dla miłośników potraw mięsnych jak i wegetarian. Każdy może wybrać coś dla siebie – przekąskę, obiad czy coś na słodko.

RESTAURACJA SŁONECZKO

Gdzie jesteśmy?

Park chopina

Restauracja Słoneczko to wyjątkowe miejsce na gastronomicznej i hotelowej mapie Drawska Pomorskiego, w centrum Drawska Pomorskiego, w zaciszu Parku Chopina, bezpośrednio nad rzeką Drawą. Usytuowanie restauracji pozwala na odpoczynek zarówno na łonie natury – duży ogród, w którym można odpocząć na świeżym powietrzu, przy szumie rzeki, jak i wewnątrz – przytulny wystrój, nowoczesny sprzęt i wykwalifikowany personel no i oczywiście te niezapomniane w smaku i wyglądzie dania. Oferujemy dania ciepłe i zimne, słodkie przekąski, desery, kawę, herbatę, napoje chłodzące i alkoholowe.

POZNAJ SZEFA!

TO WŁAŚNIE MY

Skromni właściciele, profesjonalni kucharze, urocze i zawsze uśmiechnięte barmanki i kelnerki, przystojni i rzeczowi barmani i kelnerzy – jednym słowem superekipa restauracji Słoneczko na co dzień i od święta.

Jest nam niezmiernie miło, że możemy Szanownych Państwa witać każdego dnia i oferować wyśmienite, zarówno w wyglądzie jak i w smaku, dania z naszego udoskonalanego z dnia na dzień, menu.